Nabídky práce

TÝMU
Technolog

Požadujeme

  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • vzdělání SŠ v oblasti strojírenství
  • praxe v oboru
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • zkušenosti s programováním LASERU výhodou

Náplň práce

  • Posouzení výrobní dokumentace z hlediska vyrobitelnosti
  • Tvorba kalkulací a cenových nabídek
  • Zpracování technických podkladů pro nákup materiálu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zajištění technických podkladků pro subdodávky

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci v atraktivním oboru
  • Zázemí firmy s bohatými zkušenostmi a vlastním know-how (nejsme montovna)
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz
  • Odborné kurzy a školení
  • Zaměstnanecké benefity
Kontaktní osoba:Jakub Drozd+420 734 395 694

Odpovědní formulář

Máte zájem o jednu z volných pozic? Vyplňte níže uvedený formulář, nahrajte svůj životopis a odešlete. Brzy se Vám ozveme.

Životopis*
description