Nabídky práce

TÝMU
Zámečník/Svářeč

Hledáme zručného a ambiciózního zámečníka/svářeče, který se chce připojit k našemu týmu v oboru divadelní technologie.

Co budete dělat?

  • Zámečnické a svářečské práce
  • Kompletovat zařízení a celky převážně pro divadelní technologie
  • Pracovat na obráběcích strojích

Co od Vás očekáváme?

  • Mechanickou a manuální zručnost
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Platný svářečský průkaz
  • Základní kurz metoda MIG-MAG
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci v atraktivním oboru
  • Mzdové ohodnocení 190,- až 230,- Kč/hod.
  • Zázemí firmy s bohatými zkušenostmi a vlastním know-how (nejsme montovna)
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Jednosměnný provoz
  • Odborné kurzy a školení pro rozvoj Vašich zkušeností
  • Zaměstnanecké benefity

Připojte se k našemu týmu a buďte součástí tvorby divadelních představení pro publikum z celého světa!

Odpovědní formulář

Máte zájem o jednu z volných pozic? Vyplňte níže uvedený formulář, nahrajte svůj životopis a odešlete. Brzy se Vám ozveme.

Životopis*
description